Römork Serisi

4 TON TEK DİNGİLLİ RÖMORK

Tek dingilli arkaya devirmeli 4 tonluk römorkumuz, kusursuz dengesi, güçlü makas sistemi, güvenli çeki oku ve halkası ile sorunsuzca kullanabileceğiniz bir üründür. Alçak yapısı ile sizleri yormadan yükleme yapmanıza olanak sağlar. Traktör renginize göre satış seçeneği mevcuttur.

HASAT PLATFORMU

Hasat platformu yerden 2.50 cm yüksekliğe kalkma özelliği ile bahçelerinizde budama, ürün toplama, file sisteminin kapatılması, toplanılması gibi işleri güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Yanlara hidrolik kumanda yardımı ile açılabilen platforma hava kompresörü eklemesi yapılarak budama işlerinde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

HASAT PLATFORMU KOMPRESÖRLÜ / BUDAMA

Hasat platformu yerden 2.50 m yüksekliğe kalkma özelliği ile bahçelerinizde budama, ürün toplama, file sisteminin kapatılması, toplanılması gibi işleri güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Yanlara hidrolik kumanda yardımı ile açılabilen platforma hava kompresörü eklemesi yapılarak budama işlerinde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

BAHÇE ARASI KASA TOPLAMA ARABASI (İKİLİ PALSAN TAŞIMA ARABASI)

iki adet baks taşıma kapasitesine sahip römorklar, dönüşlerde traktör teker izini takip etmesi, engebeli arazilerde, tek dingil çift teker sayesinde, meyvelerinizi sarsmadan taşımanızı sağlar.

BAHÇE ARASI KASA TOPLAMA ARABASI (TEKLİ PALSAN TAŞIMA ARABASI)

Bir adet baks taşıma kapasitesine sahip römorklar, dönüşlerde traktör teker izini takip etmesi, engebeli arazilerde, meyvelerinizi sarsmadan taşımanızı sağlar.