Firmamız Gençgüçsan Tarım Aletleri San. Tic. Ltd Şti 1999 yılında Zirai mücadele alet ve makineleri üretmek üzere kurulmuş bir firmadır. Firma, Ürüne özel imal ettiği/geliştirdiği Turbo Atomizör serisi makinelerle ön plana çıkmıştır. Atomizör serisinde çekilir tip ve asılır tip olarak imalat yapılmaktadır. Zirai Mücadele Alet ve Makine imalatının yanı sıra 4 Tonluk Tarım Römorku, Hasat Platformu, Kompresörlü Hasat Platformu, Traktör arkası Forklift, Ot ilaçlama Makineleri üretimi yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde oluşturulan Bars Sera Teknolojileri Markası ile modern seralar için kültürel işlem arabaları, hasat arabaları, ilaçlama arabaları, çekiciler ve çekici römorkları üretimi de yapılmaktadır. Gençgüçsan ”çiftçiye uzanan dost el” sloganı ile çiftçi dostu imalat yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

GENÇGÜÇSAN olarak vizyonumuz; hobi bahçesi olan kullanıcıdan tutun, dekarlarca arazisi olan çiftçilere kadar tarım-üretim işiyle uğraşan herkesin işini kolaylaştıracak Tarım Makinelerini ihtiyaca uygun olarak hem kaliteli, hem de uygun fiyatla sahip olmasına katkı sağlamaktır. Bunun yanı sıra son kullanıcı için her an ulaşılabilir olup; karşılaşılan herhangi bir sorunda en kısa zamanda çözüme ulaştırmak önceliklerimiz arasındadır

Hedefimiz; GENÇGÜÇSAN markasıyla sadece ülkemizde değil, dünyadaki çiftçiliğe de yön verebilmek; 30 ülkeye ihraç ettiğimiz GENÇGÜÇSAN Markasının, tüm dünyada tanınabilir ve söz sahibi olmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Firmamız GENÇGÜÇSAN, Tarım sektörü için ilaçlama makineleri (pülverizatör-atomizör) üretmek amacı ile 1999 yılında kurulmuştur. GENÇGÜÇSAN zaman içerisinde çiftçiye ihtiyaç olan mücadele alet/ makinalarını geliştirmiş, kendisine ilke olarak ‘’Çiftçiye uzanan dost el’’ sloganı ile faaliyetine devam etmektedir.

Firmamızda üretilen ürünler; TSE – ISO 9001-2008 kalite standartlarına ve CE direktiflerine göre üretilmektedir.

Ürettiğimiz alet ve makinelerin yüksek performansı, kullanım kolaylığı, konusunda uzman satış kadrosu ve yaygın servis ağımızla çiftçimize güler yüzlü hizmet kaliteli ürün sunmanın gayreti içindeyiz.

BAŞKANIN MESAJI

Değerli çiftçilerimiz, çalışanlarımız ve Kıymetli dostlarımız;

Bundan neredeyse 40 yıl önce baba mesleği olarak babamın yanında yürümeye başladığım bu yolda; zaman içinde ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek ve getireceğimiz yeniliklerle piyasayı değiştirebilmek maksadıyla 1999 yılında kendi şirketimi kurarak tarım makineleri üretimine başladım.

İlk başladığımda bir elin parmaklarını geçmeyen eleman sayısından, şimdi 85 kişiye istihdam sağlamaya çalışıyoruz. En başından beri takım çalışmasına ve gelişime-değişime verdiğimiz önem sayesinde günümüze gelebilmeyi başardık.

Değerli çiftçilerimiz; tüm dünyayı sarsan, üretimi durma noktasına getiren Küresel ekonomik krizler, salgın hastalıklar yüzünden her sektör olduğu gibi tarım sektörü de derinden etkilendi. Fakat insanların temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacını karşılayabilmek ve ayakta kalabilmek için üretimimize devam etmemiz hayati önem taşıyor. Siz ürettikçe hep birlikte ayakta kalabiliriz.

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir. Biz üreticiler sürekli gelişerek dünya piyasasında söz sahibi olmalıyız. Bu bağlamda biz de kendimizi geliştirerek üreticimizin işini kolaylaştıracak, üretimini arttıracak ürünler tasarlamaya, üreticimizin bir adım ileriye gitmesine katkıda bulunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Hoşçakalın, “sağlıkla” kalın.

Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet KÜÇÜKKÖSE

KALİTE BELGELERİMİZ